+48 664 439 143  
   +48 71 349 30 68  

  • Slide - 1 ENG

Świadczymy usługi wynajmu autokarów dla firm i klientów indywidualnych. Dysponujemy luksusowymi autokarami o ilości miejsc  8 - 57, również z EURO 4, co pozwala na wjazd np. do Kopenhagi, Berlina i wielu innych miast europejskich. Autokary wyposażone są w klimatyzację, toaletę, coffe bar, dvd, nagłośnienie. Dzięki systemowi GPS możemy monitorować trasę jazdy naszych autokarów, miejsca postoju a także podać dokładnie czas oraz ilość przejechanych kilometrów.Wygodę podróżowania zapewniają fotele odchylane do tyłu i rozsuwane na bok, wyposażone w pasy bezpieczeństwa.

 

Własnymi autokarami mamy możliwość logistycznej obsługi dużych imprez masowych nawet na kilkaset osób, /np konferencje, imprezy integracyjne. 

 

W razie potrzeby dysponujemy autokarami z dodatkowym bagażnikiem typu „plecak” i przyczepami o ładowności od 750 do 1000 kg. Bezpieczną oraz miłą obsługę w czasie podróży zapewniają wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, świetnie znający trasy, chętnie służący pomocą w każdej sytuacji. Przestrzegamy przepisów dotyczących czasu pracy kierowców. 

 

Ceny wynajmów obliczane są indywidualnie do każdego zlecenia i zależą od długości trasy, czasu trwania przewozu oraz dodatkowych kosztów takich jak: diety kierowców, opłaty drogowe, noclegi i inne. 

 

  • wycieczki krajowe i zagraniczne
  • wycieczki szkolne
  • pielgrzymki
  • zjazdy i konferencje / możliwość obsługi nawet kilkuset osób
  • dowozy pracownicze
  • dowozy na lotniska
  • imprezy integracyjne i szkolenia
  • imprezy narciarskie

 

Ceny wynajmów obliczane są indywidualnie do każdego zlecenia i zależą od czasu trwania , długości trasy oraz dodatkowych kosztów takich jak: opłaty drogowe, wjazdy do miast europejskich, noclegi i diety kierowców.

 

Autokary są naszą własnością, a dzięki posiadanej licencji na wykonywanie przewozu osób mamy prawo do zastosowania obniżonych stawek Vat co powoduje, że nasze ceny brutto są niższe od cen stosowanych przez pośredników nie mających własnego taboru. Wiąże się to również z przyjęciem pełnej odpowiedzialności za realizację zlecenia.

 

W celu uzyskania kalkulacji proponujemy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu

 

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka sie z Państwa zainteresowaniem. W razie pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt - eng

Agencja Turystyczno – Transportowa

BUS TRAVEL


ul. Nowotarska 1,
54-029 Wrocław
NIP 899 001 09 57
REGON 930146488
www.bustravel.com.pl


Centrala:
pn-pt 9.00-16.00
+48 71 349 30 68
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dział transportu,
wynajem autokarów
pn-pt 9.00-19.00
sob-10.00-14.00

+48 664 439 143
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
W nagłych przypadkach całodobowo

+48 502 477 555
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Agencja Turystyczno – Transportowa 
BUS TRAVEL Grażyna Rusin jest beneficjentem Tarczy 2.0. Uzyskaliśmy Subwencję Finansową udzieloną przez Polski Fundusz Rozwoju.